Moringa lapų džiovyklos

Modelis
Džiovinimo plotas
Darbinė temperatūra
Našumas (drėgna mase)
Šilumokaičio matmenys
Elektros sunaudojimas
Reikia vietos pastatymui

GX serijos džiovyklų parametrai PDF formate

Moringa lapų džiovykla yra ideali džiovinimo įranga žoliniams augalams džiovinti. Džiovinimo mašina naudojama džiovinant medžiagas, kuriose yra daug drėgmės.
Džiovinti moringos lapai turi didelę vaistinę reikšmę iš jų išgaunant maistinius ingredientus. 100 g džiovintų lapų yra apie 16,2 mg vitamino E. Taigi labai svarbus vaidmuo tenka džiovinimo mašinai kaip išankstinio apdorojimo mašinai lapų perdirbimo linijoje.
Džiovyklos komponentai:
Tiekimo konvejeris (šviežia žaliava patenka į džiovyklą per konvejerį)
Išmetimo konvejeris (naudojamas džiovintoms žaliavoms gabenti)
Džiovinimo sritis (žaliava kraunama ant džiovinimo pagrindinio konvejerio juostos ir juda į priekį nuo viršutinio sluoksnio iki apatinio sluoksnio)
Ventiliatorius (užtikrinamas pakankamas oro kiekis džiovykloje, kad būtų pagerintas džiovinimo efektyvumas)
Šilumokaitė krosnis (tiekianti šilumą džiovinimo mašinai)
Valdymo pultas (valdymo greitis ir temperatūra)
Kuras: mediena, biomasė, dujos, dyzelinas, propanas, garai, elektra.
Džiovyklos darbo principai:
Šviežia žaliava transportavimo konvejeriu gabenama į džiovyklos vidų. Žaliava pereina iš pirmojo sluoksnio į paskutinįjį sluoksnį per konvejerio juostą, o išdžiūvusi žaliava perduodama išmetimo konvejeriu. Džiovykla naudoja karštą orą kaip džiovinimo terpę. Karštas oras praeina per žaliavą iš apačios į viršų. Drėgmė išeina per džiovyklos viršų. Džiovinimo mašina ne tik naudoja šilumą, bet ir stiprų oro srautą. Jis padidina džiovinimo efektyvumą ir sutrumpina džiovinimo laiką.