Apie mus

Apie mus

UAB “Agrėja” vekia žemės ūkio versle. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys – prekyba žemės ūkio produktais, sėklų sėjai prekyba, paslaugų žemės ūkiui teikimas, žemės ūkio technikos detalių prekyba ir džiovinimo mašinų prekyba.
Bendradarbiaudami su ūkininkais auginame ir tiekiame į rinką ekologinę ir įprastą žemės ūkio produkciją. Pagrindiniai produktai yra pluoštinių kanapių sėklos, moliūgai (belukštės veislės). Taip pat importuojame Chia (Ispaninio šalavijo) sėklas. Perdirbame šias sėklas ir galime pasiūlyti klientams proteinus, lukštentas sėklas, aliejus, išspaudas ir kitus produktus.
Siekdami suteikti platesnį spektrą paslaugų bendradarbiaujame su sėklų sėjai tiekėjais ir galime pasiūlyti sėklas pluoštinių kanapių, moliūgų belukščių veislių, sėklas sėjai.

Glaudžiai bendradarbiaudami su ūkininkais galime supirkti šių sėklų derlių.

Įmonė siekia suteikti galimybę greitai ir patogiai užsisakyti Holmer atsargines dalis, suteikti profesionalią pagalbą ūkininkams cukrinių runkelių derliaus nuėmimo metu bei pasiūlyti kokybiškas džiovinimo mašinas įvairiems verslams. Įmonė siekia plėsti savo veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje bei Baltijos šalyse.

Mes esame Europos Industrinių kanapių asociacijos nariai:  www.eiha.org