Apie mus


UAB Agrėja veikla ir planai

Pagrindinės įmonės veiklos kryptys – prekyba žemės ūkio produktais, sėklų sėjai prekyba, paslaugų žemės ūkiui teikimas, žemės ūkio technikos detalių prekyba ir džiovinimo mašinų prekyba. Įmonė siekia suteikti galimybę greitai ir patogiai užsisakyti Holmer atsargines dalis, suteikti profesionalią pagalbą ūkininkams cukrinių runkelių derliaus nuėmimo metu bei pasiūlyti kokybiškas džiovinimo mašinas įvairiems verslams. Įmonė siekia plėsti savo veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje bei Baltijos šalyse.
UAB “Agrėja” įkurta sujungus trijų akcininkų žinias, gebėjimus ir tarpusavio pasitikėjimą. Įmonės didžiausia vertybė yra bendradarbiavimas, kurio siekiama tiek iš tiekėjų, tiek ir iš klientų pusės.
Vizija. ”Agrėja” yra patikimas garsių technikos gamintojų atstovas Lietuvoje, Baltijos šalyse ir Lenkijoje, kuris priartina šiuolaikinę viso pasaulio techniką į vietinius verslus.
Misija. ”Agrėja” yra dalis patikimos, pasiekiamos bendradarbiavimo grandinės tarp Lietuvos verslų ir ūkių bei technikos gamintojų.

POVILAS ČIŽAUSKAS

Direktorius

Tel. nr. +370 615 26299
El. p. info@agreja.lt

OTONAS MARTINKUS

Pardavimų ir verslo plėtros vadovas

Tel. nr. +370 628 13206
El. p. otonas@agreja.lt 

Klientai apie mus