Guaxin machinery

 džiovyklos

Guaxin machinery džiovyklos

Prekyba GUOXIN MACHINERY džiovimo mašinomis. Jos skirtos lapams, žiedynams, sėkloms, vaisiams, daržovėms ir kitai produkcijai džiovinti. Siūlome įvairių galingumų, rūšių mašinas. Esame oficialūs GUOXIN MACHINERY kompanijos atstovai Lietuvoje. Remiantis patirtimi, galime teikti konsultacijas džiovinimo mašinos parinkimui pagal Jūsų poreikius. Prieš įsigyjant džiovinimo mašiną galite atvykti apžiūrėti jau naudojamas džiovyklas. Džiovinimo mašinoms suteikiame vienų metų garantiją, atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

GUOXIN MACHINERY yra profesionali džiovyklų gamintoja iš Kinijos, kuri didžiąją dalį savo produkcijos eksportuoja į JAV, tačiau veiklą plečia ir Europoje. Įmonės gaminiai turi Europos CE sertifikatus, yra pritaikyti dirbti maisto pramonėje.Esame oficialūs GUOXIN MACHINERY kompanijos atstovai Lietuvoje. Siūlome įvairių galingumų, rūšių džiovinimo mašinas, skirtas lapams, žiedynams, sėkloms, vaisiams, daržovėms ir kitai produkcijai džiovinti. Remiantis patirtimi, galime teikti konsultacijas džiovinimo mašinos parinkimui pagal Jūsų poreikius. Prieš įsigyjant džiovinimo mašiną galite atvykti apžiūrėti jau naudojamas džiovyklas. Džiovinimo mašinoms suteikiame vienų metų garantiją, atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

GUOXIN MACHINERY yra profesionali džiovyklų gamintoja iš Kinijos, kuri didžiąją dalį savo produkcijos eksportuoja į JAV, tačiau veiklą plečia ir Europoje. Įmonės gaminiai turi Europos CE sertifikatus, yra pritaikyti dirbti maisto pramonėje.

 

Dėl detalesnės informacijos kreiptis:

Otonas Martinkus

+370 62813206

otonas@agreja.lt